O nas

Misja i cele

Naszym atutem jest połączenie tradycji i nowoczesnych form handlu, a wzrost poziomu obsługi Klienta staje się ważnym elementem wizerunku Spółdzielni. Jest czynnikiem, wokół którego chcemy budować swoją przewagę konkurencyjną. Wzmożona konkurencja na rynku powoduje, że obsługa Klienta jest tym, co nas wyróżnia na tle innych i pozwala odnieść sukces. To jest dla nas zadanie na dziś i jutro.

Misja i cele Społem PSS 

 

Logo spółdzielcze.

Podczas odbywającego się w dniach 1-5 listopada 2013 r. Zgromadzenia Ogólnego Międzynarodowego Związku Spółdzielczego w Kapsztadzie (RPA) zaprezentowano nowe logo organizacji, które zarazem powinno stać się symbolem spółdzielczości na świecie i marką spółdzielczych produktów. 
Jest to powszechnie zrozumiałe słowo „COOP”, którego litery umieszczone na białym tle łączą się jak ogniwa łańcucha. 
Zastępując swe dotychczasowe logo nowym, MZS zaapelował jednocześnie do spółdzielni i organizacji spółdzielczych we wszystkich krajach o powszechne stosowanie symbolu na wszelkich materiałach promocyjnych, publikacjach, flagach, produktach itp., jako uniwersalnej marki spółdzielczej pozwalającej w każdym zakątku Ziemi na jasne zidentyfikowanie posługującego się nią podmiotu jako spółdzielczego czy produktu jako pochodzącego ze spółdzielni.