O nas

Czym się zajmujemy

Może nie wszyscy wiedzą, ale SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie jest jednym z większych pracodawców w mieście. Tutaj płacimy podatki przyczyniając się tym samym do rozwoju naszego miasta. Zatrudniamy ponad 600 osób, zrzeszamy 1025 członków. Prowadzimy 49 sklepów spożywczych i przemysłowych.

Społem - Warzywa i owoceSprzedajemy artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, szkło, porcelanę, 1001 drobiazgów, odzież męską. Zaopatrzenie w artykuły żywnościowe opieramy na wyrobach uznanych producentów, ze szczególnym uwzględnieniem producentów lokalnych, dla których od lat jesteśmy partnerem

Stale poszerzamy ofertę warzyw, owoców, nabiału, pieczywa, mięsa, wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych - tworzymy korzystne warunki do ich bezpiecznej i zgodnej z przepisami sprzedaży.

Proponujemy wiele usług ułatwiających prowadzenie gospodarstwa domowego i codzienne przygotowywanie posiłków: ubijanie kotletów, mielenie mięsa, pakowanie próżniowe, wypiek pieczywa. W naszych sklepach można opłacić rachunki, doładować telefon.
 

  Ubijanie i porcjowanie kotletów Mielenie mięsa
Pakowanie próżniowe Wypiek pieczywa Opłaty rachunkówProwadzimy sklepy w centrum miasta, w osiedlach mieszkaniowych, na obrzeżach, w dzielnicach peryferyjnych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci. Dostarczamy im codziennie nie tylko świeży towar, lecz także uśmiech i chwilę rozmowy.