Czym się zajmujemy - SPOŁEM PSS Szczecin

Może nie wszyscy wiedzą, ale SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie jest jednym z większych pracodawców w mieście. Tutaj płacimy podatki przyczyniając się tym samym do rozwoju naszego miasta. Zatrudniamy ponad 720 osób, zrzeszamy 1229 członków. Prowadzimy 58 sklepów spożywczych i przemysłowych, dzierżawimy innym podmiotom 9 sklepów, a 3 sklepy pracują na zasadzie ajencji. 

Społem - Warzywa i owoceSprzedajemy artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, kosmetyki, szkło, porcelanę, 1001 drobiazgów, odzież męską. Zaopatrzenie w artykuły żywnościowe opieramy na wyrobach uznanych producentów, ze szczególnym uwzględnieniem producentów lokalnych, dla których od lat jesteśmy partnerem

Stale poszerzamy ofertę warzyw, owoców, nabiału, pieczywa, mięsa, wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych - tworzymy korzystne warunki do ich bezpiecznej i zgodnej z przepisami sprzedaży.

Proponujemy wiele usług ułatwiających prowadzenie gospodarstwa domowego i codzienne przygotowywanie posiłków: ubijanie kotletów, mielenie mięsa, pakowanie próżniowe, wypiek pieczywa. Na klientów czekają mlekomaty, w których można kupić mleko prosto od krowy. W naszych sklepach można opłacić rachunki, doładować telefon.

Mlekomaty Ubijanie i porcjowanie kotletów Mielenie mięsa
Pakowanie próżniowe Wypiek pieczywa Opłaty rachunkówKlient może uzyskać 3-procentowy rabat na zakupy dzięki Karcie Klienta.

Społem - karta klienta

Prowadzimy sklepy w centrum miasta, w osiedlach mieszkaniowych, na obrzeżach, w dzielnicach peryferyjnych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci. Dostarczamy im codziennie nie tylko świeży towar, lecz także uśmiech i chwilę rozmowy.